Ki Az Exatlon Győztese

Komolyra fordítva a szót elmesélte, hogy voltak nehézségek a játék elején, de mindenkitől normális kapcsolatban vált el. "Nem volt benne a műsorban, de volt egy pályarekordom, pedig minden exatlonossal összevetették. Imádtam a pályákat, azt, hogy élsportolók ellen lehetett menni" – lelkendezett. Dave szerint sokat segített neki, hogy az összes bajnok neki drukkolt a végén, így tudta megnyerni a versenyt, olyanok előtt, akik nála is jobb statisztikával bírtak. A nagy döntőről itt olvashat bővebben, itt pedig képgalériát talál.

Egyelőre munkanélküli. Az Exatlon Hungary férfi győztese, a 27 éves Böjte Dávid jelenleg kötelező két hetes karantén idejét tölti a szülei lakásában és azt tervezgeti, hogy mihez kezd a jövőben. A lányok már megtalálták a közösségi oldalát, de egyelőre nem akar ezzel foglalkozni. Helyette azon gondolkodik, hogy visszatérjen-e korábbi munkahelyére, abba az újpesti szupermarketbe, ahol árufeltöltő, pénztáros és pék volt. A 15 millió forintos nyereményéről viszont már döntött. Természetesen szeretnék belőle segíteni a családomnak, de a nagy részét félreteszem, és elkezdek gyűjteni egy lakásra. Megtehetném, hogy induló tőkeként ezt most befizetem, és hitelt veszek fel, de inkább lekötöm a nyereményt, gyűjtögetek hozzá pár évig, és majd úgy vásárolok – mondta a Story magazinnak Böjte Dave. Kiemelt kép: tv2

Kiélezett küzdelmen vannak túl a döntős játékosok, ám a fődíjat végül csak egyvalaki vihette haza. Izzasztó futamok A férfi döntőbe izzasztó és kőkemény küzdelmek árán végül a kihívó csapat két játékosa, Böjte Dávid, azaz Dave, valamint Adu László, Adu került be. Péntek óta volt némi idejük, hogy a női döntő után lelkileg és fizikailag is felkészüljenek a végső összecsapásra, amit olyan pályákon és olyan akadályokkal vívhattak meg, amelyeket maguknak választottak ki. A két versenyző nagy lelkesedéssel vágott neki a feladatoknak, kiesett társaik pedig a pálya széléről biztatták a döntősöket, ám a végén csak egyvalaki kerülhetett ki győztesként. Lapozz és eláruljuk, hogy ki lett az idei nyertes! Lapozz a cikk folytatásáért! Oldalak

Az öt hónapig tartó kaland után először pihenni szeretne. KIHÚZNA A BAJBÓL 2 MILLIÓ FORINT? A koronavírus-járvány negatív gazdasági hatásainak csökkentése érdekében a kormány 2020. március 19-től - többek között - maximalizálta a fogyasztási hitelek teljes hiteldíj mutatóját (THM). Érdemes azonban körültekintően választani, mivel a kedvezményes személyi kölcsön kamata a legtöbb banknál 2021-től megváltozik, és az új, jellemzően magasabb kamatszint miatt megugrik a törlesztőrészlet is. Ha például 2 millió forintra lenne szükséged, akkor az egyik legjobb ajánlatot most a CIB Bank nyújtja, itt 60 hónapos futamidővel a kedvezményes időszakban 38414 forintos törlesztőre, míg 2021-től 40219 forintos törlesztőre számíthatsz. De nem marad el ettől a Raiffeisen Bank ajánlata sem, amely esetében, szintén 60 hónapos futamidő esetén, az 5, 90 százalékos kedvezményes THM 7, 96%-ra ugrik a THM-plafon megszűnése után. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb. )

Epizódok Dave az Exatlon Hungary férfi győztese Dave és Adu harcra kész Gabi az Exatlon Hungary női győztese Zozó Exatlonjának vége Dorka Exatlonjának vége Hármak Viadala Döntősök Dávid Exatlonjának vége Viki Exatlonjának vége Minden Videók Lájkolj Zozó Exatlonjának vége Dorka Exatlonjának vége Hármak Viadala Döntősök Dávid Exatlonjának vége Viki Exatlonjának vége Adu nyeri a Hármak Viadalát A Négyek Viadala fiú nyertese A legjobb 4 lány viadal nyertese Bogi Exatlonjának vége Az utolsó végjáték nyertesei 'Bogi elég! ' Kihívók a házigazdák! Olivér Exatlonjának vége Kinek lesz párbaj? A Joker is a bajnokoké Dóra Exatlonjának vége 10-1. -re a bajnokoké! Bajnokoké a Joker A kékek nem teljesek Zalán nélkül Alex Exatlonjának vége Az Medál Játék Rohannak és győznek

Pénzcentrum 2020. június 2. kedd 15:14 Az Exatlon Hungary egy 2019-es, török licenszen alapuló ügyességi és extrémsport vetélkedőműsor, melynek most avatták férfi győztesét. A 27 éves versenyző elárulta, mire költi majd a nyereményét. A 15 milliós nyereményt Böjte Dávid vihette haza az Exatlon Hungary döntőjében. Dave elárulta, mihez kezd a pénzzel, amiért több héten keresztül küzdött: A többiek rengeteg tanáccsal láttak el azzal kapcsolatban, hogy mit kezdjek a nyereménnyel, de nekem is volt egy konkrét elképzelésem, ami ráadásul találkozott is az ötletekkel. Mindenképpen szeretnék venni egy lakást, és ugyan ez az összeg talán még nem elég, pár év kemény munkával össze tudok még annyit gyűjteni, hogy legyen egy tehermentes otthonom - árulta el a Blikknek, és azt is elmondta, hogy rengeteget tanult a verseny során saját magáról, például hogy nem jó a konfliktusok kezelésében, és önbizalomhiánya van, valamint sokkal határozottabbnak kell lennie. A pékként dolgozó férfi egyelőre nem tervezi, hogy visszatér a szakmájához.

SHOWBIZ 108 versenynap után végre felállhatott a dobogó legfelső fokára Busa Gabriella! A Bajnokok versenyzője Pap Dorci ellen küzdött a fináléban. 2020-05-31 05:30:28 Szerző: RIPOST Öt hónap után női győztest avathatott Palik László az Exatlon Hungary műsorában! A péntek esti fináléban Pap Dorci és Busa Gabriella mérte össze az erejét, az idegőrlő küzdelem végén pedig a Bajnok örülhetett. Gabi ezzel megnyerte a legjobb női versenyzőnek járó 15 millió forintos fődíjat. EZEKET OLVASTAD MÁR? Lapunknak részletesen beszámolt, milyen élményekkel gazdagodott a több hónapos verseny alatt, és mihez kezd a karantén után. Fotó: Exatlon Hungary / TV2 "El kellett telnie pár napnak, amíg felfogtam, hogy nyertem! A döntő pillanatában csak az realizálódott bennem, hogy mennyire vártuk már ezt a napot, és hogy már nincs tovább, vége a versenynek. Természetesen nagyon boldog vagyok, és elképesztő érzés, hogy én nyertem" – kezdte -nak Gabi, aki bevallása szerint még mindig alig tudja feldolgozni azt a sok szép emléket, amelyeket az Dominikai Köztársaságban szerzett.

Annyi kellett, hogy elhiggyem és megnyertem – mesélte nevetve a győztes versenyző. Adu és Dave küzd a fináléban A szabályok szerint döntőben a versenyzők választanak pályát és ügyességi feladatot is. A győzelemhez két nyert verseny kell, és öt nyert pontig tart egy. Azt pedig a szerencse dönti el, hogy melyik játékos "pályájával" és "ügyességijével" kezdik. Ha 1:1 az állás a két viadal után, akkor annak a versenyzőnek a tartalék pályája jön, aki több pontot szerzett. A férfiaknál Adu László Dániel (20) és Böjte Dave (27) csap össze a hétfői fináléban. EXTRA AJÁNLÓ bajnok győztes

– Talán hiba is volt, hogy lelkileg nem készítettem fel magam arra, ilyen sokáig távol leszek a szeretteimtől. Hiszen annyi elvárásom volt, ne elsőként essek ki. Azt gondoltam, pár hét után búcsúzom majd, mert biztos lesznek ügyesebbek nálam. Ezért is kerültem mélypontra egy idő után – vallotta be a versenyző, akinek egy ideig a csapattársa, a szintén kick-boxoló Mórádi Zsolt (31) volt a legfőbb támasza. A műsorvezető Palik László roppant izgalmas csatákat közvetíthetett a hölgyek fináléjában /Fotó:TV2 – Gyerekkorunk óta ismerjük egymást, hiszen mindketten azóta versenyeztünk. Ráadásul a párom és edzőm egyik legjobb barátja, így tényleg ő volt a lelki támaszom. Nagyon rosszul viseltem, amikor kiesett, de szerencsére számíthattam a csapattársakra – emlékezett vissza Busa Gabi, akinek a döntőben nagy szüksége volt a lelki erejére, hogy legyőzze ellenfelét, a Kihívók versenyzőjét, Pap Dorcit (18). A döntő végén a Kihívók versenyzője, a másodikként végző Pap Dorci gratulált Gabinak /Fotó: TV2 – Nekem mindig az segített, ha elképzeltem, hogy meg tudom csinálni, így a döntő előtt is arra gondoltam: nyerni fogok.

keresd fel a Pénzcentrum személyi kölcsön kalkulátorát. (x) nyeremény | vetélkedő | exathlon_hungary | megtakarítás